اسلایدر اصلیبیزینس
موضوعات داغ

بیزینس کوچینگ | نقش مربی کسب و کار در بیزینس | رشد سازمانی با کوچ 

کوچینگ سازمانی

متاسفانه بسیاری از عزیزانی که در این حوزه فعالیت دارند،به این نکته بی اعتنا هستند که بیزیس کوچینگ بر خلاف سایر حوزه‌های کوچینگ، دقیقا نیاز به کسی داردکه دارای تجربه و مهارت در برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل بیزینس‌هایی که کوچ می‌کند، باشد!

یعنی خود کوچ، بیزینس‌هایی را که می‌خواهد کوچ کند، انجام داده باشد و در آنها حرفه‌ای باشد!در بیزینس کوچینگ، تفاوت بین درک و دانش حداکثری می‌شود.

خیلی فرق هست بین درک و دانش.اینکه بیزینس کوچ شما، مدیریت بیزینس و بازاریابی و فروش و برندینگ و… را به طور عمومی بلد باشدیا به طور اختصاصی در حوزه بیزینسی که کوچ می‌کند،‌ این تخصص‌ها را به کار گرفته باشد.

این یعنی بیزینس کوچ، هم باید مرشد و معلم (Mentor) باشه و هم آموزش‌دهنده (Trainer).

ما در کسب و کارهایی سرویس بیزینس کوچینگ رو ارائه می‌کنیم که خودمون صاحب اون کسب و کارها هستیم و با تجربه‌ای که از درک و انجام اون بیزینس‌ها داریم به شما کمک می‌کنیم که در انجام بیزینس‌ها موفق باشید.

از این رو در سیستم کوچینگ نیوهیومن، کوچی (یعنی شما)، ابرمهارت‌های اساسی موردنیاز مدیریت و رهبری موفق بیزینستان را یاد می‌گیرید.

در حدود ده سال گذشته ما انسانها به اندازه تمام طول عمرمان چیز یاد گرفتیم!

ظهور وب ۲، ظهور و پیدایش و به اوج رسیدن شبکه‌های اجتماعی، فناوری‌های مختلف دیجیتالی و فیزیکی،ظهور انقلاب صنعتی چهارم و تلاقی فناوری‌ها مختلف در عصر آشوب و شتاب امروز، همه و همه در این امر اثرگذار بوده‌اند.

سرعت تحولات و تغییرات جدید، در تمام تاریخ بی سابقه بوده است!

اگر انقلاب صنعتی سوم پیشرفتی خطی داشت،انقلاب صنعتی چهارم سرعتی نمایی دارد!

این تغییرات و تحولات، تمام صنایع و تمام جنبه‌های زندگی ما را در بر می‌گیرد و در کل نظام‌های مدیریت، تولید و کنترل، تاثیرات اساسی خواهد داشت!

در چنین شرایطی، اگر شما هم هم‌آهنگ و همسو با این تحولات رشد نمی‌کنید یعنی دچار مرگ تدریجی شده‌اید.

در بیزینس کوچینگ نیوهیومن، به شما کمک می‌کنیم تا فرزند زمانه خویش باشید!

امروز از هر ۱۰ بیزینس و استارت‌آپ جدید، ۹تای آنها شکست می‌خورند.

بر اساس آمار موسسه فورچون۵۰۰، ۲۹ درصد از صاحبان کسب و کار، عامل اصلی این شکست را کافی نبودن سرمایه اولیه،

23 درصد علت اصلی آن را سپردن مسئولیت‌ها به تیم‌های ناکارآمد و 19 درصدشان، علت اصلی این شکست را داغ بودن بازار رقابت اعلام کرده‌اند.

تمامی این موارد حاکی از عدم داشتن مهارت کافی در حوزه‌های مختلف اثرگذار بر وضعیت بیزینس است.

در بیزینس کوچینگ نیوهیومن ابرمهارت‌های اساسی مورد نیاز برای بقا، رشد و ارتقاء بیزینستان رو یاد خواهید گرفت.

 • تمرکز ما در بیزینس کوچینگ نیوهیومن در کمک به شما برای حرکت از خوب به عالی است.

عمیقا معتقدم که در دنیای کسب و کارها و در صنعت موفقیت امروز،

چالش اصلی از فضای موفقیت و شکست به فضای موفق بودن و فوق موفق بودن منتقل شده است.

بیزینس کوچینگ چیست؟ کوچ کیست؟ | Business Coaching

شناسایی:

رهبری بیزینس - بیزینس کوچینگ نیوهیومن

شما چه یک کسب‌وکار کوچک و یا محلی را اداره کنید و یا به دنبال ایجاد یک شرکت بین‌المللی باشید،در هر صورت بیزینس کوچینگ برای بیزینس شما، ضروری است و منافع بسیاری دارد.

داشتن یک مربی با تجربه که بتوانید به آن اعتماد کنید، یکی از ارزشمندترین منابع موجود برای صاحبین کسب و کار است.اکثر صاحبان کسب و کارها و مدیران که به دنبال مشاوره در مورد چگونگی رشد شرکت خود هستند، منابع محدودی در اختیار دارند.

مطمئناً، مقالات و کتاب­های الکترونیکی آنلاین بیشماری درباره چگونگی ایجاد و رشد کسب و کار وجود دارد،اما با توجه به اینکه هر کسب و کار مثل یک موجود زنده، منحصر به فرد استاز این رو توصیه ­های کلی به ندرت می­تواند جایگزین مناسبی برای راهنمایی­ها و مشاوره‌های اختصاصی باشد.

خوشبختانه، اکنون خدماتی وجود دارند که در آن صاحبان مشاغل می‌توانند راهنمایی‌های شخصی مورد نیاز را برای پاسخ به سوالات دشوار و موفقیت سازمان خود با عنوان بیزینس کوچینگ دریافت کنند.

بیزینس کوچینگ چیست؟ بیزینس کوچ­ها معمولا خودشان کارآفرینان یا صاحبان مشاغل باتجربه­ای هستند که تصمیم می‌گیرند از استعدادهای خود برای ایجاد و رشد کسب‌ و کار و کمک به دیگر صاحبان کسب و کارها برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند.

در حالی که اطلاعات و توصیه‌های زیادی در مورد نحوه شروع و رشد کسب‌ و کار به صورت آنلاین وجود دارد،اما همه آن­ اطلاعات طبیعتاً عمومی بوده و مختص به کسب‌ و کار منحصر به فرد شما نیستند.از سوی دیگر، بیزینس کوچ­ها می‌توانند اطلاعات بسیار ارزشمندتر و سفارشی­تری را ارائه دهند؛ آموختن ساز را در حالت یادگیری از معلم با استفاده از کتاب راهنمای خودآموز مقایسه کنید!

به همین ترتیب اگر یک ورزشکار قصد بهبود مهارت‌های خود را داشته باشد، بهترین کاری که می‌تواند انجام دهد،پیوستن به تیمی است که مربی خوبی داشته باشد.

ما بر این منطق باور داریم -این حقیقت که کوچ­‌ها و مربیان بزرگ سریع‌ترین راه برای رسیدن به موفقیت هستند-اما در مورد توسعه یک کسب ­‌و کار اغلب از همان منطق غافل می­شویم. بیزینس کوچ­ها معمولا کارآفرینان حرفه‌ای هستند که می‌دانند برای موفقیت یک کسب‌وکار چه چیزی لازم است.

 

آنها با دریافت مبلغی در کنار مدیران اجرایی و مالکان کار می­کنند تا به آنها کمک کنند تا اهداف خود را مشخص نمایند، چشم ­انداز خود را برای کسب­وکارشان بسازند، و مجموعه­ای از استراتژی­هایی را تعیین کنند که به صاحبان مشاغل در دستیابی به اهداف و چشم­اندازشان کمک کند.

 

اگر صاحب کسب‌وکار نیاز به راهنمایی داشته باشد یا با مشکلاتی مواجه شده باشد، مربی آن‌ها قادر خواهد بود به آن‌ها در هدایت مسائل به موثرترین روش ممکن کمک کند. داشتن یک بیزینس کوچ بسیار شبیه به داشتن یک شریک با تجربه در تیم شماست، و ارزشی که آن‌ها به صاحبان مشاغل ارائه می­دهند بسیار زیاد است.

 

این که آیا کسب­ و کار شما با مشکل روبرو شده و شما نیاز به راهی برای احیای آن دارید یا فقط می­خواهید برند خود را ارتقا دهید، آوردن یک بیزینس کوچ حرفه­ای یکی از موثرترین گزینه­هایی است که در دسترس دارید.

  بیزینس کوچ‌­ها به عنوان آموزش‌­دهنده و مربی خدمت می‌کنند، مهارت­هایی را که برای موفقیت در کسب و کار نیاز دارید به شما آموزش می­دهند و در صورت داشتن هرگونه سوالی در مورد آنچه باید انجام دهید به عنوان منبع اطلاعاتی عمل می­کنند.

همانند هر مربی دیگری، بیزینس کوچ­ها کار می‌کنند تا استعدادهای شما را تقویت کنند، اهداف شما را پرورش دهند، تصمیمات شما را هدایت کنند، و هر کاری که از دستشان برآید انجام می­دهند تا از موفقیت شما و کسب­ و کارتان اطمینان حاصل کنند.

بیزینس کوچ­ها با بدست آوردن اطلاعات لازم درباره برند شما شروع می‌کنند، و از پیشنهادات ارزشمند آن گرفته تا مشتریان هدف تا چالش­‌هایی که با آن روبرو خواهند شد و فراتر از آن ادامه می­دهند.

 

کاری که یک بیزینس کوچ انجام می دهد:

زمانی که بیزینس کوچ­ شما هر چیزی را در مورد پیشنهادها و سیستم‌های شما آموخت، سپس می‌خواهد درباره چشم‌انداز شما برای شرکت و اهدافی که برای آن دارید، اطلاعات بیشتری کسب کند. همانطور که هر شرکتی منحصر به فرد است، چشم‌­انداز هر صاحب کسب و کاری نیز منحصر به فرد است، و یک بیزینس کوچ­ باید بداند که آیا شما می‌خواهید کسب و کارتان را به یک درآمد قابل­ توجه برای رفاه خود و خانواده‌­تان و یا یک شرکت چند میلیون ‌دلاری تبدیل کنید.

بیزینس کوچینگ

برای رسیدن به اهداف قابل دستیابی یک بیزینس کوچ­ با شما همکاری خواهد کرد تا اهداف سودمند و قابل‌دستیابی را برای تیم شما تعیین کند. این اهداف آن‌هایی هستند که باید به منظور رشد موثر و دستیابی به چشم­اندازی که تعیین کرده­اید، تلاش کنید.

 

زمانی که یک سری اهداف مشخص می‌شود، بیزینس کوچ­ شما برای دستیابی شما به آن­ها مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و طرح‌های عملی را برای رسیدن به اهداف و مدیریت چالش­های در طول مسیر، اعمال می­کند.

در طول این فرآیند، بیزینس کوچ­­ها به عنوان یک منبع ارزشمند اطلاعات و مشاوره شخصی عمل می‌کنند.

 

مدیریت یک کسب و کار، کوچک و یا بزرگ، اغلب می­تواند مانند این باشد که در تاریکی در جستجوی چیزی هستید و امیدوارید که آن را پیدا کنید. با این حال، در این قیاس، بیزینس کوچ­­ به عنوان چراغ‌قوه شما عمل می‌کند.

 

چطور یک بیزینس کوچ می‌تواند به من کمک کند؟ اغلب بیزینس کوچ­­­‌ها در خدماتی که ارائه می­دهند چند منظوره هستند، به این معنی که شما می‌خواهید یک کسب و کار را احیا کنید یا موفقیت آن را افزایش دهید چه یک شرکت کوچک محلی را مدیریت می‌کنید و چه شرکتی بین‌المللی را اداره می­کنید، یک بیزینس کوچ­­­ با استعداد می‌تواند به شما در این راه کمک کند.

 • یک تصور اشتباه رایج این است که این خدمات تنها برای کمک به صاحبان کسب و کارهای مشکل­ دار و متزلزل مفید است. در حالی که کمک به بازگشت آنها به مسیر درست مطمئناً چیزی است که یک مربی کسب و کار می­تواند از پس آن بربیاید، اما موقعیت­های مختلف دیگری نیز وجود دارد که مربیان می­توانند به صاحبان مشاغل کمک کنند.
بیزینس کوچ­­­ها می‌توانند:
 • با این حال، همراه با بهبود عملکرد و رشد کسب‌وکار، این مربیان می‌توانند برخی از مشکلات را برای صاحبان مشاغل کاهش دهند تا مسیر را برای آن­ها آسان‌تر و لذت­‌بخش‌­تر نمایند.در حالی که مدیریت کسب‌وکار شما می‌تواند بسیار ارزشمند باشد، شکی نیست که این کار می‌تواند بسیار طاقت‌فرسا و استرس‌­زا نیز باشد.

 

اگر شما یک شرکت را کاملاً به تنهایی اداره می‌کنید، این امر در رابطه با شما بسیار بیشتر، صدق می­کند.زمانی که با یک بیزینس کوچ کار می‌کنید، کسی را کنار خود خواهید داشت که می‌تواند شما را در چالش­هایی که ناگزیر با آنها روبرو خواهید شد، یاری دهد و به عنوان یک منبع تجربه و تخصص عمل کند که بتوانید در زمان سختی به آن تکیه کنید.

 

به این ترتیب، بیزینس کوچ قادر است زندگی صاحبان مشاغل را کم ­استرس‌­تر کند، که به خودی خود یک مزیت ارزشمند است.

 • دسته‌بندی‌های مختلفی برای بیزینس‌کوچینگ وجود دارد که بیزینس کوچ‌­ها ممکن است برای توصیف خدماتشان از آن‌ها استفاده کنند. بیزینس کوچ کسب و کارهای کوچک، یکی از آنها است. در بسیاری از موارد، چالش‌ها و اهداف مشاغل کوچک ممکن است با کسب­ و کارهای بزرگ متفاوت باشد.

  به عنوان مثال، رستورانی که به دنبال جذب مشتریان محلی است، اهداف و استراتژی­های کاملاً متفاوتی نسبت به یک شرکت بزرگ دارد که محصولات خود را به سراسر جهان ارسال می­کند.

  بیزینس کوچ کسب و کارهای کوچک، این تخصص را دارند تا به صاحبان مشاغل کوچک کمک کنند تا به چشم­انداز و اهداف خود برای شرکت خود دست یابند.

   
 مربیان کسب و کار

اکثر بیزینس کوچ­ها در کار با مشاغل کوچک فارغ از این که خود را به عنوان « بیزینس کوچ کسب و کارهای کوچک » توصیف کنند، تجربه کسب خواهند کرد. بخش بزرگی از وظیفه یک مربی کسب و کار این است که تا آنجا که می­تواند درباره هر شرکت و صاحب آن بیاموزد و استراتژی‌ای را طراحی کند که به طور منحصر به فرد با ویژگی­های هر موقعیت مناسب باشد.

به عبارت دیگر، یک بیزینس کوچ حرفه‌ای، احتمالا می‌تواند صرفنظر از اندازه شرکت و یا اینکه چقدر می‌خواهید رشد کنید، به شما کمک کند.

دیگر مدیران اجرایی و کارآفرینانی که از بیزینس‌کوچینگ بهره‌مند شده‌اند عبارتند از بیل گیتس، استیو جابز و خیلی‌های دیگر.

همین قدر کافی است که بگوییم بیزینس‌کوچینگ منبعی است که برخی از موفق‌ترین کارآفرینان جهان هنوز هم تا به امروز از آن یاد می‌کنند.

 • صاحبان راضی که برای رشد و توسعه کسب­‌و‌کار خود با بیزینس کوچ ­ها همکاری کرده ­اند، سریعاً در مورد سود و مزایای زیادی که در طول این فرآیند از آنها برخوردار بوده ­اند صحبت می­کنند و چندین نظرسنجی مختلف انجام شده است که نتایج چنین خدماتی را برجسته می­کند.

آمارهای بیزینس کوچینگ - نیوهیومن - دکتراحسان امیریان
 • تنها چند آمار معنا‌دار از این تحقیقات عبارتند از:

  مطالعه­‌ای در سال ۲۰۰۱ توسط شرکت منچستر نشان داد که کسب و کارهایی که بیزینس کوچ را به کار گرفته بودند،

  میانگین بازدهی خود را 5 تا 7 برابر میزانی که انتظار داشتند، بیان کردند.

  گزارشی که توسط انجمن مدیریت پرسنل انجام شد نشان داد که مدیران اجرایی که هم از کوچ استفاده کرده اند

  و هم آموزش دیده اند، قادر به افزایش بهره‌وری خود تا ۸۶% در مقایسه با ۲۲% افزایش بهره‌وری مدیرانی که تنها آموزش دیده بودند، هستند.

  مطالعه گروه «هی» نشان داد که ۴۰% از ۵۰۰ شرکت فورچون از بیزینس‌کوچینگ برای آموزش و توسعه مدیران استفاده می‌کنند.

  مطالعه انجام شده توسط Metrix Global LLC نشان داد که کسب و کارهایی که برای کوچینگ هزینه ‌ای را پرداخت کرده­‌اند، به ازای هر 1.00 دلار هزینه شده برای این خدمات، 7.90 دلار بازدهی و بازگشت سرمایه داشته­‌اند.

  آمارها:

  %53 از صاحبان کسب و کار و مدیران اجرایی گزارش می‌دهند که بهره‌وری آن‌ها افزایش یافته است.

  %61 درصد از صاحبان مشاغل گزارش می‌دهند که این کار رضایت شغلی آن‌ها را افزایش داده است.

  %23 مدیران اجرایی گزارش می‌دهند که بیزینس‌کوچینگ به آن‌ها کمک کرده است تا هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهند.

  %22 درصد شرکت‌ها گزارش می‌دهند که بیزینس‌کوچینگ سوددهی آنها را افزایش داده ‌است.

  %67 درصد صاحبان مشاغل و مدیران اجرایی گزارش می‌دهند که بیزینس‌کوچینگ مهارت‌های کار تیمی آنها را در کسب و کار افزایش داده‌ است.

  مانند هر چیز دیگری که کسب و کار شما برای آن هزینه می­کند، خدمات کوچینگ نیز یک سرمایه‌گذاری است –

  این نظرسنجی و مطالعات بارها و بارها نشان داده می­شوند تا بازدهی قابل­توجهی در زمینه­های مختلف کلیدی به دست آید.

یک بیزینس کوچ چه می­کند؟
 • بیزینس کوچ­‌ها مدیران اجرایی را به چالش می­کشند تا نقاط قوت آنها را توسعه داده، و نقاط ضعف را شناسایی و بهبود بخشند، و به عنوان یک فرد رشد کنند. تاکید بر رشد رهبری است، خارج شدن از ناتوانی برای کار بر روی چشم‌انداز سازمان، و توسعه تیمی که به تجسم آن چشم­انداز کمک می­کند.

 

 • باید از بیزینس کوچ خود انتظار داشته باشید:

تمرکز بر توانمندسازی و استقلال

در EMyth، نگاهی به ضرب‌المثلی می­اندازیم که می‌گوید:

«اگر به کسی یک ماهی بدهید یک روز سیرش کرده‌اید، اگه به او ماهی‌گیری یاد بدهید یک عمر سیرش کرده‌اید.»

یک بیزینس کوچ بزرگ می‌داند که در طول زمان، شما به آن‌ها کم‌تر و کم‌تر نیاز خواهید داشت.

هدف آن‌ها این است که ابزار درست را برای تبدیل تئوری به عمل در اختیار شما قرار دهند،

و به شما نشان دهند که چگونه به زودی آنچه را که امروز به کمک آنها نیاز داشتید

برای خود انجام می­دهید- مهارت‌هایی برای درک و تشخیص آنچه که کسب‌وکار شما در ادامه نیاز دارد.

مانند هر رابطه پشتیبان خوب، این کمی دچار پارادوکس است: هر چه بیشتر به شما کمک کنند، کم‌تر به آن‌ها نیاز دارید. یک مربی کسب و کار خوب این را می‌داند.

پیدا کردن یک مربی کسب و کار یک فرآیند بسیار شخصی است که به چندین عامل بستگی دارد

و اینکه هر کدام چقدر با اولویت‌های شما همسو هستند.

تمام این نکات هنگام انتخاب بیزینس کوچ مهم هستند، اما تناسب شخصی واقعاً در بطن چیزی است که یک بیزینس کوچ را برای شما بهترین می­کند.

اگر آماده همکاری با مربی کسب و کار هستید، ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم.

 

 

یا اگر از قبل یک بیزینس کوچ دارید و می­خواهید بدانید که آیا برای شما مناسب است، از خودتان این سوالات را بپرسید:

کاری که با مربی خود در کسب‌وکار و زندگی‌تان انجام می‌دهید را تفسیر کنید

-شاید سخت، اما هرگز پیچیده یا مبهم نباشد.

یک مربی بزرگ شامل ویژگی­های بسیاری است.

اما مهم‌تر از همه، آن‌ها یک مربی قابل‌اعتماد هستند که واقعا به موفقیت شما و موفقیت کسب‌وکار شما اهمیت می‌دهند.

آن‌ها می‌دانند که این دو به طور جدایی ناپذیری به هم مرتبط هستند، و این مشارکتی است که هر کسی را به پیروزی می­رساند.

نیوهیومن - مدیریت کسب و کار به سبک نیوهیومن

به عنوان یک کارآفرین، شما به عنوان یک متخصص شروع به کار کرده‌­اید:

ایده خوبی برای کار داشته‌­اید و آن را راه‌­اندازی کرده‌­اید. به عنوان یک صاحب کسب‌وکار جدید،اکنون درگیر کار عمومی هستید. این کار برای مدتی می‌تواند کارساز باشد، اما به زودی متوجه خواهید شدکه وقت کافی ندارید تا در کنار همه کارهایی که باید انجام دهید، یا چالش­های بسیار پیچیده باقی بمانید.

بنابراین می­توانید به فعالیت نصف و نیمه خود ادامه دهید یا اینکه از دیگران کمک بگیرید.

1. استراتژی و برنامه‌ریزی

استراتژی و برنامه‌ریزی - بیزینس کوچینگ نیوهیومن

یک مربی شما را به چالش می­کشد تا متفاوت فکر کنید و اهداف خود را گسترش دهید.

مطمئنا، شما انتظارات بالایی از کسب‌وکار خود دارید، اما اینکه استراتژی خود را از کسی که قبلاً در این راه قدم زده است بپرسید – با اشاره به مشکلات، قسمت­هایی که باید تقویت کنید- این ارزشمند است.

شخصی با استراتژی منحصر به فرد، اما اثبات شده، شما را بیشتر تحت فشار قرار می­دهد و در عین حال رویکرد شما را در مسیر خود حفظ می­کند.

 

2. فناوری

فناوری - بیزینس کوچینگ - نیوهیومن - دکتراحسان امیریان

فناوری نقش رو به رشدی را در کسب‌­وکارهای کوچک ایفا می‌کند و ادامه دادن به آن می‌تواند دشوار باشد. نقش فناوری در کسب‌­وکارهای کوچک کمک می‌کند تا مزیت رقابتی را با ارتباط بهتر با کارمندان، مشتریان و چشم‌اندازها، صرفه‌جویی در زمان و بهبود بهره‌وری از طریق اتوماسیون فرآیندهای خود و بهبود عملکرد کسب‌وکار از طریق استفاده از تجزیه و تحلیل تجاری کسب کنند. کوچ­‌ها مهارت‌های لازم برای استقرار موفقیت‌آمیز فناوری جدید، مدیریت ادغام، و مشورت با بهترین گزینه‌ها برای موقعیت منحصر به فرد خود را دارند.

 

3. مدیریت

مدیریت - بیزینس کوچینگ - نیوهیومن - دکتراحسان امیریان

کوچ­ها و مربیان به بهبود مهارت‌های مدیریتی و رهبری شما کمک می‌کنند. همانطور که کسب‌وکار شما رشد می‌کند، نقش شما در یک ظرفیت مدیریتی بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد.

کوچ­ها به شما کمک خواهند کرد تا مشکلات و تصمیمات کاری دشوار را هدایت کرده، و به تنظیم و رسیدگی به برخی از طوفان‌های بزرگ و اجتناب‌ناپذیر مدیریتی که در پیش رو دارید کمک خواهد کرد.

4. توصیه بازاریابی

توصیه بازاریابی - بیزینس کوچینگ - نیوهیومن - دکتراحسان امیریان

به خصوص در مراحل اولیه یک کسب‌وکار کوچک، کل استراتژی بازاریابی و تلاش بر دوش صاحب کسب‌وکار می‌افتد. کوچ­ها می‌توانند به شما کمک کنند تا آنچه را که نمی­توانید، ببینید.

یک بیزینس کوچ باتجربه که در زمینه برندسازی، استراتژی بازاریابی و تاکتیک‌ها تجربه دارد می‌تواند تعداد فروش شما را بالا ببرد و شما را از فعالیت­های بیهوده دور نگه دارد.

5. کسب­‌وکار را توسعه دهید

کسب­‌وکار را توسعه دهید - نیوهیومن - دکتراحسان امیریان - بیزینس کوچینگ

مهم نیست که الان کجا هستید، مادامی که مشخص کنید به کجا می­خواهید بروید اهمیت دارد. یک مربی کسب و کار به شما کمک می­کند تا زمینه­‌های کسب­ و کار خود را که نیاز به پرورش دارند، برای اطمینان از اینکه در مسیر رشد سالم هستید، بررسی کنید.

شاید مهم‌ترین عامل برای ماندن در مسیر، داشتن کسی است که باید در قبال او پاسخگو باشید. به راحتی می­توانید خود را رها کنید. یک مربی کسب و کار می‌تواند به عنوان یک شریک مسئولیت‌پذیر عمل کند و به شما کمک کند از چالش‌ها برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

Loading...

بیزینس کوچ­ها به طور حتم می‌توانند به شما کمک کنند تا استراتژی­هایی را برای توسعه تجارت خود تعیین کنید، اگر هدف شما این باشد. با این حال، رشد شرکت‌ها تنها خدماتی نیست که بیزینس کوچ­ها ارائه می­دهند. چنین مربیانی همچنین به شما کمک می­کنند تا بهره­وری بیشتری داشته باشید، شغل خود را راحت­تر اداره کنید و به شما کمک می­کنند تا به تمام جنبه‌های چشم‌انداز خود برای شرکت­تان دست یابید، و محدود به رشد آن نمی­شود.

وقتی برای اولین بار با بیزینس کوچ خود ملاقات می­کنید، اولویت اول باید برای مربی این باشد تا اطلاعات بیشتری در مورد شما و کسب و کارتان کسب کند تا بتواند به طور خاص توصیه ­های خود را برای کمک به شما تنظیم کند. شما می‌توانید انتظار یک ملاقات دوستانه و یک بحث لذت­بخش درباره کسب­وکارتان را داشته باشید که در نهایت به بیزینس کوچ شما تبدیل می‌شود و توصیه‌های تخصصی در مورد اهدافی که باید برای کسب‌وکار خود تعیین کنید و چگونگی دستیابی به این اهداف را ارائه می­دهد.

مشاغل کوچک مطمئناً می­توانند از بیزینس کوچینگ بهره ببرند، شاید حتی بیشتر از شرکت­های بزرگ. مساله این است که بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک قادر به خرید یا دسترسی به کوچینگ با کیفیت بالا نیستند. به همین دلیل است که ما Black Card Business Coaching را طراحی کرده‌ایم تا برنامه‌ای مقرون‌به‌صرفه باشد و برای همه انواع مالکان، از جمله صاحبان مشاغل کوچک در دسترس باشد.

 • آیا به دنبال تبدیل شدن به یک مربی کسب و کار یا مربی زندگی هستید؟

  تا به حال به این فکر کرده­‌اید که مشاور یا مربی کسب‌وکار شوید؟

  پیامی دارید که فکر می‌کنید دیگران را تحت تأثیر قرار می­دهد تا تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کنند؟

  می خواهید بیزینس‌کوچینگ خود را راه ­اندازی کنید؟

  اگر به هریک از این موارد بله گفتید، این بخش اینترنتی برای شما مناسب است.

  در آن، دکتراحسان امیریان به شما آموزش می­دهد که چگونه موانع، ترس­ها و عدم اطمینان را به سرعت از خود و دیگران دور کنید.

  او به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید از پیام خود برای ایجاد تاثیر مثبت بر زندگی افراد استفاده کنید.

محتواهای پیشنهادی در زمینه " بیزینس کوچینگ و افزایش فروش "

دیدگاه‌های نیوهیومنی‌ها

نیوهیومنی‌ها می گویند:

‫2 دیدگاه ها

 1. مقاله جامعی بود در رابطه با بیزینس کوچینگ، اکثر بیزینس هایی که الان هستن یکی ضعف هاشون موضوع مدیریتی هست متاسفانه و فکر میکنم کوچینگ کسب و کار خیلی میتونه کمکشون کنه با توجه به توضیحاتی که مطالعه کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا مقاله " بیزینس کوچینگ " برای شما مفید بود؟

ممنونیم که به ما بازخورد می دهید

امتیاز کاربر: 5 ( 8 نتایج)
 

‫2 دیدگاه ها

 1. مقاله جامعی بود در رابطه با بیزینس کوچینگ، اکثر بیزینس هایی که الان هستن یکی ضعف هاشون موضوع مدیریتی هست متاسفانه و فکر میکنم کوچینگ کسب و کار خیلی میتونه کمکشون کنه با توجه به توضیحاتی که مطالعه کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا