کسب و کار

کوچینگ کسب و کار + 15 دقیقه مشاوره رایگان

نکات برگزیده مطلب
  • کوچینگ کسب و کار
  • معلم کسب و کار
  • مشاوره‌ی کسب و کار آنلاین
  • مشاوره کسب و کار اینستاگرام
  • +15 دقیقه کوچینگ رایگان به عنوان هدیه

کوچینگ کسب و کار

امروزه اغلب افرادی که عملیات بیزینس کوچینگ یا کوچینگ کسب و کار را انجام می‌دهند، افراد باتجربه‌ای هستند که می‌خواهند تجربه‌ی به دست آورده خود را به دیگران نیز آموزش دهند.

افرادی که مشغول انجام کوچینگ کسب و کار هستند، به دیگر افراد مبتدی در مورد کسب و کارشان مشاوره می‌دهند.

البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و شبکه‌های مجازی اکثر افراد می‌توانند در مورد حیطه‌ی شغلی خود در اینترنت جستجو کرده و اطلاعاتی در مورد آن پیدا کنند اما این اطلاعات به صورت عمومی هستند و مختص کسب و کار مورد نظر شما نمی‌باشند.

بنابراین شما باید از کوچینگ کسب و کار کمک بگیرید تا بتوانید در مورد حیطه‌ی شغلی مورد نظر خود، به صورت تخصصی اطلاعاتی به دست بیاورید.

افرادی که به دیگران این خدمات را ارائه می‌دهند،  اغلب افراد متخصصی هستند که نیازهای مشاغل مختلف را به خوبی می‌دانند. استفاده کردن از کوچینگ کسب و کار مزایای بسیار زیادی برای آینده‌ی شغلی افراد دارد.

بیزینس کوچینگ نیوهیومن - دکتر امیریان - انسان جدید زندگی جدید کسب و کار جدید

 

معلم کسب و کار

معلم کسب و کار معمولاً به فردی گفته می‌شود که در زمینه‌ی کوچینگ کسب و کار، حرفه‌ای و متخصص می‌باشد. کوچ همانند دیگر مربی‌ها، وظیفه‌ی انتقال دانش‌های مربوط به انواع کسب و کار به افراد  را بر عهده دارند. مربیان کسب و کار همانند سایر مربی‌ها سعی دارند که تجربیات و استعدادهای مختلف خود در زمینه‌ی کسب و کار را به افراد دیگر آموزش دهند.

مربیان کوچینگ کسب و کار برای این‌که بتوانند فردی را در راه رسیدن به اهداف کاری‌اش راهنمایی کنند، نیازمند دریافت اطلاعاتی مربوط بهکار از سوی فرد هستند.

کوچینگ کسب و کار ابتدا از شما، نام برند کاری و طرح برند کاری‌اش را می‌خواهند. سپس تلاش می کنند تا اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را با توجه به تجربیات خود ارائه کرده و شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان یاری کنند.

این اهداف همان برنامه‌ریزی‌های شغلی شما برای آینده می‌باشند.اگر مربی کوچینگ یک مربی بسیار حرفه‌ای باشد، قطعا شما را به اهداف کاری مد نظرتان می‌رساند.

کوچینگ-کسب-و-کار - بیزینس کوچینگ نیوهیومن - دکتر امیریان

 

مشاوره‌ی کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین به کسب و کاری گفته می‌شود که افراد بتوانند با استفاده از ابزارهای اینترنتی و فضای مجازی درآمد کسب کنند. کسب و کار آنلاین برای صاحبین مشاغل دارای فوایدی است که در زیر برخی از آن‌ها عنوان‌شده‌است.

 

  • فواید کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین به گونه‌ای می‌باشد که فرد توانایی کسب در آمد در تمام ساعات شبانه روز را دارد. در چنین کسب و کاری محدودیت تایمی معنا ندارد و افراد می‌توانند هر وقت که بخواهند مشغول کسب درآمد از طریق فضای مجازی شوند.

در این روش از کسب و کار متقاضی می‌تواند در هر زمانی با فرد کارفرما ارتباط برقرار کند و اطلاعات مورد نظر خود را در مورد کار دریافت کند.کسب و کار آنلاین همچنین هزینه‌های ناشی از اجاره‌ی مغازه، رفت و آمد و مالیات و… را کاهش داده و سود را افزایش می‌دهد.

یکی دیگر از مزایای کسب و کار آنلاین این است که کسب و کار فرد به طور گسترده‌ای تبلیغ شده و مشتریان آن افزایش پیدا می‌کنند. امروزه چون فضای مجازی کاربران فراوانی دارد، می‌تواند یکی از بازارهای مهم تبلیغ کسب و کار شما به شمار بیاید.

با توجه به این مزایا  افراد باید در کسب و کار آنلاین خود از اشخاص متخصص در این زمینه مشاوره بگیرند تا سردرگم نشوند.

 

مشاوره کسب و کار اینستاگرام

یکی از راه های کسب در آمد اینترنتی، کسب و کار از طریق اینستاگرام می‌باشد. اینستاگرام یک فضای مجازی پرکاربرد در سطح جهان است که افراد در آن می‌توانند به کسب و کار و انجام فعالیت‌های مربوط به کسب درآمد بپردازند.

در انجام کار در این فضای اینترنتی نیاز است ابتدا افراد آموزش‌های مربوط به کسب و کار از طریق اینستاگرام را دریافت کرده وسپس با به کار گیری آن‌ها در مسیر کسب درآمد حرکت کنند.

البته کسب درآمد در این فضا ممکن است کمی دشوار باشد اما با استفاده از راهنمایی‌های مشاوران برجسته می‌توان به راحتی از این فضا کسب در آمد کرد.

همچنین ما دوره ویژه‌ای تحت عنوان ” اینستامستری ” تهیه و تنظیم کرده‎‌ایم که به زودی بر روی وب‌سایت منتشر خواهد شد.

برای دریافت این دوره میتوانید از طریق شماره‌ تماس‌های درج شده در انتهای مطلب تماس حاصل نمایید.

 

کوچینگ کسب و کار

هزینه‌ی مشاوره‌ی کسب و کار

مشاوره‌ی کسب و کار یکی از بهترین کارها برای شروع یک فرآیند درآمدزا می‌باشد. برای انجام مشاوره‌ کسب و کار نیاز است که صاحبین مشاغل بتوانند با افراد متخصص در این زمینه گفتگو کرده و از تجربیات آن‌ها استفاده کنند.

صاحبین مشاغل برای دریافت مشاوره‌ی کسب و کار می‌بایستی هزینه‌ای را با مضمون استفاده از راهنمایی‌های فرد متخصص، متقبل شوند.هزینه‌ی مشاوره دادن افراد متخصص به دیگران در زمینه‌ی کسب و کار، به عوامل متعددی بستگی دارد.

گاهی اوقات ممکن است افراد بخواهند به صورت آنلاین از فرد متخصص مشاوره بگیرند و در مقابل گاهی اوقات نیز ممکن است افراد بخواهند به صورت آفلاین از فرد متخصص مشاوره بگیرند که این عامل در هزینه‌های مشاوره تأثیر گذار است.

عامل مؤثر دیگر در هزینه‌های انجام مشاوره‌ کسب و کار، تایم مشاوره می‌باشد.گاهی اوقات ممکن است افراد بخواهند تایم زیادی را برای گرفتن مشاوره و راهنمایی از فرد متخصص داشته باشند و در مقابل گاهی اوقات نیز ممکن است افراد بخواهند تایم کمی را برای گرفتن مشاوره صرف کنند.

شما می توانید برای گرفتن مشاوره در زمینه‌ی کسب و کار خود با شماره‌تماس ما،تماس حاصل فرمایید و با استفاده از راهنمایی‌های ما،کسب و کار خود را پویا کرده و آن را رونق دهید.

مشاوران ما پس از کسب اطلاعات شما در مورد حیطه‌ی کاریتان، می‌توانند به صورت خصوصی در مورد کسب و کارتان شما را راهنمایی کنند. علاوه بر آن شما می‌توانید پانزده دقیقه مشاوره‌ی رایگان در زمینه‌ی کسب و کار خود  از مشاوران ما هدیه بگیرید.

همین حالا 15 دقیقه مشاوره رایگان بیزینس کوچینگ از ما دریافت کنید

Loading...

 

تماس با دفتر نیوهیومن: ۰۹۹۰۰۳۰۰۰۱۳  – ۰۲۱۲۲۰۲۲۳۵۳

صفحه اینستاگرام ما: amirian.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا