برندسازیهمه

آموزش پرسنال برندینگ

تنظیم استراتژی محتوایی

آموزش پرسنال برندینگ : پرسونال برندینگ بر سبک رهبری شما، تیم یا سازمانی که رهبری می کنید و در نهایت نحوه انتخاب شما برای زندگی تاثیر می گذارد. برندسازی شخصی امروزه اغلب به عنوان راهی برای توصیف شغل خود در نظر گرفته می شود. به عبارت دیگر روشی است که مردم از طریق آن بازاریابی می کنند و خود را به دنیای امروزی معرفی می کنند. این خیلی مسئله مهمی نیست که دیگران در بازار چه چیزی می خرند. بلکه بیشتر به انگیزه شما و چیزی که می خواهید بفروشید مربوط می شود. برند شخصی شما تحت کنترل شماست و می‌توانید آن را با دقت بر اساس اصول شکل داد و ساخت. وقتی از آن چه که طرفدار آن هستید آگاه شدید، شروع به ایجاد یک سبک مدیریتی و رهبری می کنید که کاملاً منحصر به فرد و معتبر است.

آموزش پرسنال برندینگ

آموزش پرسنال برندینگ: تنظیم استراتژی محتوایی

هر کاری که انجام می‌دهید می‌تواند رشد کند و نشان‌دهنده وجه تمایز برند شخصی شما باشد؛ پروژه‌هایی که رهبری می‌کنید، شبکه‌هایی که توسعه می‌دهید، مشتریانی که از بودن آن ها لذت می‌برید، ابتکاراتی که انجام می‌دهید. و این تمام چیزی است که دیگران از شما به یاد خواهند آورد. زمانی که در حال یادگیری، رشد، ایجاد روابط و ارائه نتایج عالی هستید، افزایش فروش، بازاریابی آنلاین در برند سازی برای شما نقطه مثبتی محسوب می شود.

چگونگی ساخت یک پرسونال برند قوی

ساختن یک برند شخصی قوی به شما کمک می کند، تا مشخص کنید که چه کسی هستید و برای چه چیزی تلاش می کنید همچنین موجب کسب درآمد می شود. اکثر مشاغل، چه بزرگ و چه کوچک، به برندسازی اعتقاد دارند. دلیلش هم ساده است، برند سازی کسب و کار شما را ماندگار می کند و به کاربران تان می گوید که از شما چه انتظاری داشته باشند. اما مهم تر از همه، شما را از رقبا متمایز می کند و به مخاطبان دلیلی برای ارتباط با شما می دهد. اما این بدان معنا نیست که تنها در صورتی به برندسازی نیاز دارید که آرزوهای کارآفرینی داشته باشید. برندسازی می تواند برای حرفه شما مفید باشد و به شما در رسیدن به اهداف و رسیدن به موفقیت کمک کند. با یک برند شخصی قوی در اینستاگرام یا دیگر برنامه ها، ایجاد اعتماد با مشتریان و کارفرمایان بالقوه آسان تر می شود. این در نهایت می تواند به شما کمک کند شغل رویایی خود را پیدا کنید یا با مشتریانی که همیشه می خواستید کار کنید؛

  • تعیین  کنید که می خواهید با چه چیزی شناخته شوید.
  • حضور آنلاین خود را افزایش دهید.
  • به شبکه توجه کنید.
  • یک مخاطب هدف یا حوزه تخصصی را انتخاب کنید.

چرا داشتن یک برند شخصی مهم است؟ 

داشتن یک برند منحصر به فرد می تواند هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای برای شما مهم باشد. از آن جایی که برند شما نحوه معرفی تان به مشتریان فعلی و بالقوه است، می توانید اطمینان حاصل کنید که آن ها شما را همان طور که می خواهید می بینند، البته برای رسیدن به موفقیت تلاش در کسب و کار بسیار مهم است. شما می توانید نقاط قوت، علایق و ضعف های خود را برجسته کنید تا مردم شما را به طور واقعی بشناسند، حتی اگر هرگز شخصاً شما را ندیده باشند. علاوه بر کمک به برجسته شدن شما، داشتن بازاریابی و تبلیغات در برند شخصی مزایای زیادی دارد. ساختن برند شخصی می تواند به شما کمک کند تا قبل از راه اندازی ایده ها و محصولات جدید کسب و کارتان را در معرض دید قرار دهید. تصور کنید کسب ‌وکاری را راه‌اندازی کنید که قبلاً هزاران خریدار بالقوه را جذب کرده است، این قدرت برندسازی شخصی است.

آموزش پرسنال برندینگ: چگونه یک برند شخصی بسازیم؟

آموزش پرسنال برندینگ : برند شخصی شما باید به گونه ای ساخته شود که به راحتی در یک محیط آنلاین بیان شود و به صورت شفاهی و از طریق رفتارها و اعمال به وضوح با مشتریان ارتباط برقرار کند. از آن جایی که برند شخصی در زندگی هر فرد نکته مهمی به شمار می رود. ضروری است که برند شما واقعی باشد و تصویری دقیق از شخصیت شما داشته باشد. برای برند سازی شخصی مراحل گفته شده را بخوانید: 

  1. بفهمید که به چه چیزی علاقه دارید

برند شخصی شما باید با علایق شما همسو باشد و منعکس کننده آن باشد همچنین موجب ارتباط با مخاطب شود. چه کاری می خواهید انجام دهید و چه ویژگی هایی بیانگر علاقه شماست؟ اگر می خواهید یک سخنران حرفه ای باشید، خود را به عنوان فردی با مهارت های سخنرانی عمومی و جاه طلبی در زمینه تخصصی خود معرفی کنید.

  1. ردپای اجتماعی خود را رشد دهید

پروفایل هایی ایجاد کنید که منعکس کننده علایق شما در سیستم عامل شبکه های اجتماعی باشد. به حداکثر رساندن نمایه لینکدین برای منعکس کردن علایق، مهارت ها و جاه طلبی های شما ضروری است. اگر در فیس بوک و توییتر فعال هستید، مطمئن شوید که نمایه شما و اطلاعاتی که در آن پلتفرم ها به اشتراک می گذارید با لحن و پیام فراگیر برند شخصی شما مطابقت داشته باشد.

  1. برای خود برنامه ریزی کنید

چگونه از برند شخصی خود استفاده خواهید کرد؟ همانطور که هر برند تجاری یا شرکتی برنامه ها، اهدافی دارد، شما نیز باید مسیر توسعه ای را برای خود ایجاد کنید که برند شخصی شما را تحت تاثیر قرار دهد، به طور کلی برای برند خودتان باید برنامه ریزی درستی داشته باشید تا بتوانید آن را رشد دهید و در مسیر پیشرفت اهداف و برند خود حرکت کنید.

جمع بندی 

ساختن یک برند شخصی می تواند به شما مزیت رقابتی در بازار کار را بدهد و به شما کمک کند تا به یک فرد حرفه ای در صنعت خود تبدیل شوید. با این حال، به یاد داشته باشید، ایجاد یک برند شخصی مثبت یک شبه اتفاق نمی افتد. این کار نیاز به کار مداوم دارد که برای جامعه شما ارزش قائل شود و دستاوردهای شما را به نمایش بگذارد. پس در نتیجه صبور باشید، روی اهداف خود متمرکز بمانید و به کار خود ادامه دهید، در نهایت نتایج مثبت را خواهید دید، که چگونه بر رشد کسب و کار شما تاثیر می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا