دوره تغییر مدار

دوره تغییر مدار

28 مرداد 1399 0 نظر لایف کوچینگ نیوهیومن احسان امیریان
اینکه شما الان توی این صفحه هستی و مشغول خواندن همین جمله‌ای، یعنی اینکه در جستجو و بیقرار خواسته‌ای هستی یا در فرار از ناخواسته‌ای!!

 

  • شاید شما به دنبال آرامش هستی!
  • شاید به دنبال ثروت فراوان و تجربه فراوانی و وفور در زتدگیت هستی!
  • شاید به دنبال این هستی که خوشبختی رو با تمام وجودتون حس و زندگی کنی!
  • شاید شما اون عزیزی هستی که از بدبیاری توی کارهات، دیگه کم آوردی و یکی از دوستات توصیه کرده که دوره تغییر مدار نیوهیومن رو تهیه کنی!
  • شاید داری با تمام وجودت تلاش می‌کنی، شبانه روز می‌دویی، به شدت سخت‌کوشی اما اصلا به اندازه تلاشی که می‌کنی، درآمد و پول گیرت نمیاد و احساس رضایت از خودت نداری!!!
  • شاید همیشه دنبال این هستی که در ارتباطاتت، یک شبیه خودت سر راهت بیاد که مثل تو عاشق باشه و در عشق حاضر باشه از خودش بگذره، اما این اتفاق نمی‌افته!
  • شاید بیقرار اینی کاری کنی که حال اعضای خانواده‌ات یا عزیزات خوب باشه و اینقدر دچار انواع مشکلات و بدحالی‌ها و بدبیاری‌ها نباشن!
  • و خیلی موارد دیگه که بر اساس درک و دانش خودت، یه کارهایی کردی برای مدیریت و تغییر دادنشون، اما نتونستی موفق شی یا به طور پایدار، تغییرشون بدی...!

یقین داشته باش که پیامهایی که در دوره تغییر مدار، قانون ارتعاش و فرکانس، به تو می‌‎رسه و چیزهایی که درک می‌کنی، می‌تونن زندگیت رو متحول کنه. می‌تونن به راحتی مشکلات و دغدغه‌هات رو برطرف کنن و کاری کنن که به خواسته‌ات برسی، هر چی که هست... فقط کافیه، باشی، انجام بدی تا داشته باشی!

متعهد باش به خوب و آگاهانه گوش دل سپردن به محتوا و پیامهای این دره.

متعهد باش به انجام کارهایی که ازت می‌خوام انجام بدی

متعهد باش به حضور و آکاهی و مراقبت از مواردی که باید مراقبشون باشی

من هم متعهد می‌شم با تمام وجودم که پس از این دوره، انسان دیگری خواهی بود...

انسانی جدید که خالق زندگی جدید و شرایط جدید مالی و ثروت فراوان، خواهد بود...!

لطفا ویدیوی زیر و هم ببین و همچنین نظرات برخی از عزیزانی که این دوره تونست زندگیشون رو متحول کنه!

 

 


نظرات شرکت کنندگان دوره


            

درباره مدرس

احسان  امیریان
احسان امیریان Biz & Life Coach- بنيانگذار سبك نيوهيومن در زندگی و کاروکسب- عضو هیئت علمی دانشگاه و مولف چندین کتاب -بیزنس کوچ برندهای برتر کشور و ده‌ها سالن زیبایی -عضو هیئت موسس و مدیره هلدینگ سلامت و زیبایی تیکا بزرگترین سالن زیبایی کشور -عضو هیئت موسس هلدینگ مد و زیبایی سلوا -بنیانگذار بیوتا: مرکز تمام سرویس خدمات زیبایی کشور

ویدیوهای دوره


این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه مطلب :

برچسب ها

نظرات کاربران

نظر خود را برای ما ارسال کنید