خلاصه کتاب اثر مرکب-نیوبوک

17 دی 1398 0 نظر لایف کوچینگ نیوهیومن نیوهیومن
چرا زين پس قرار است كه در نيوهيومن، به طور مستمر، گزيده ای از بهترين كتاب‌هارا با هم بخوانيم؟

با مطالعه ی این کتاب می آموزیم:

بسیاری از ما هر روز  می گوییم «امروز دیگه وقتشه!» روزی که قرار است با تنبلی مبارزه کنیم، وزن زیادی کم کنیم، ترفیع بگیریم و سرانجام رویاهایمان را تحقق ببخشیم. سپس روز بعد از خواب برمی خیزیم و می گوییم: «ايشالا از شنبه بعد».

ولی مشکل از اهداف ما، خود ما یا حتی نگرش ما نیست، مشکل راهبرد ماست. چرا ما فکر می کنیم که می توانیم بیدار شویم و صرفا با یک بشکن زدن همه چیز را تغییر دهیم؟ چنین اتفاقی هم بعید و هم بسیار خطرناک است؟ مثلا تصور کنید قرار گذاشتید در عرض یک ماه ۳۰ کیلو وزن کم کنید!

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی (Darren Hardy) راه دیگری پیشنهاد می کند. شتاب گرفتن و برنامه ریزی، از طریق مبارزه با محدودیت های شخصی مان به تدریج عادات بد ما را به عادات خوب تبدیل می کند. اثر مرکب در این مورد یک شیوه هدایتی عینی را برای دستیابی به اهداف و کسب موفقیت شرح می دهد؛ شیوه ای که اساس آن ممارست و پایداری در برنامه ریزی هایتان است. اگر از تصمیمات «ایشالا از شنبه بعد» خسته شده اید، به شما پیشنهاد میکنم مطالعه محتوای این خلاصه کتاب را از دست ندهید.

 
 

دانلود

ورود / ثبت نام

جهت دسترسی به فایلهای دانلود لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید، و یا اگر تا حالا ثبت نام نکرده اید میتوانید جهت دسترسی به امکانات کامل این سامانه اقدام به ثبت نام فرمایید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه مطلب :

برچسب ها

نظرات کاربران

نظر خود را برای ما ارسال کنید