“طبق آمار 95 تا 97 درصد کسب و کارها در 5 سال اول کارشان شکست می‌خورند و ردی از آنها باقی نمی‌ماند یا نهایتا با مشکلات و هزینه‌ها و حسرت‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند و آرزو می‌کنند گه کاش هیچوقت از کارمندی و برای دیگران کار کردن دست نمی‌کشیدم!!!”

به نظر من دو علت اصلی برای این موضوع وجود دارد:

  • یک آسمان تفاوت هست بین داشتن مهارت در انجام کار و تخصصی به عنوان تکنسین با داشتن مهارت‌های مدیریت کسب و کار! کسی که حسابدار قهاری است، یعنی مهارت کار تخصصی خودش که حسابداری است را داردو این بدان معنی نیست که او می‌تواند یک شرکت حسابداری و حسابرسی عالی هم داشته باشد؛ چون اینجا به مهارت‌های مدیریت بیزینس نیاز است نه مهارت‌های حسابداری! در حقیقت برای شروع و رشد هر کسب و کاری، حداقل دو نفر لازم است: یک مدیر و آغاز کننده کسب و کار که هم چشم انداز کسب و کار را می‌بیند و هم مهارت‌ها، دانش و بینش مدیریت کسب و کار را دارد و همچنین می‌تواند تیمی را رهبری و مدیریت کند و یک تکنسین که در انجام خود کار مهارت دارد. ریشه مشکل این است که بیشتر کسب و کارها با یک نفر آغاز می‌شوند و پیش می‌روند که آن یک نفر هم، نفر دوم است نه اولی! (تکنسین است نه مدیر کسب و کار).
  • عصر امروز عصر آشوب و شتاب است، عصر ایجاد تحول‌های اساسی در تمام مولفه‌های کسب و کار است. حتی اگر هم مهارت‌ها و تجارب مدیریت کسب و کار را داشته باشید، به جرات می‌توانم بگویم که برای بیش از 90 درصد شما، تاریخ مصرف مهارت‌ها، نگرش‌ها و تجارب شما گذشته است! امروز قانون حاکم قانون مور است که می‌گوید حجم اطلاهات هر 18 ماه یکبار، دو برابر می‌شود…! در این حال و هوا، آخرین باری که شما نگرش، دانش و مهارت خود را آپدیت و به روز کرده‌اید کی بوده است!!

با رویکرد، سبک و سیستم نیوهیومن که یک سیستم منحصربفرد، ابداعی توسط خودم و کاملا تضمینی است، به شما کمک می‌کنم تا :

  • کسب و کارت را اصولی، درست و ماندگار شروع کنی.
  • کسب و کارت را نجات دهی!
  • کسب و کارت را رشد دهی و متحول کنی!
  • برند شخصی‌ات را به عنوان کسب‌وکار شخصی‌ات، خلق کنی و رشد دهی.
بیزینس کوچینگ نیوهیومن

متناسب با شرایط شما و وضعیت مالی شما در حال حاضر، به چهار شکل به شما کمک خواهم کرد:

  1. بیزینس کوچینگ سه ماهه: ایجاد تحول در کسب و کار شما همراه با توانمندسازی خود شما و کسب ابرمهارت‌های مدیریت کسب و کار
  2. سه جلسه‌ای یک رقم بیشتر یا 1More با هدف ایجاد تحول در درآمد و فروش شما
  3. تک‌جلسه‌ای‌های تحصصی با تمرکز بر یک موضوع یا چالش خاص که هم اکنون با آن دست و پنجه نرم می‌کنید یا می‌خواهید در آن حوزه رشد کنید.
  4. کوچینگ ویژه برندینگ شخصی

کسب و کار

مشاوره تک جلسه‌ای . موضوع محور

سه جلسه خصوص ده برابر کردن درآمد (یک رقم بیشتر)

بیزینس کوچینک سه ماهه

اگر هنوز به اطلاعات بیشتری برای تصمیم‌گیری و انتخاب پلن مورد نیاز خود نیاز دارید، با فشردن دکمه زیر، شماره خود را وارد کنید تا بتوانید چند دقیقه با من صحبت کنید و شما رو راهنمایی کنم.